Ev Eşyaları

En İyi Bulaşık Makinesi İnceleme Ve Yorumları

Bulaşık makinesi zaman ve enerji tasarrufu sağlamakta olan kullanışlı özellikleri ile her evde kendisine yer buluyor. Öyle ki birkaç günlük bulaşığı bile tek seferde yıkayan makineler, teknolojiyle beraber yepyeni özellikler de kazandı. Günümüzde en iyi bulaşık makineleri akıllı telefonlarla bile kontrol edilebiliyor. Özellikle çalışan bayanlar için akıllı telefonla kontrol edilebilen bulaşık makineleri çok basit bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda en zor lekeleri bile tek yıkamada çıkaran bulaşık makineleri her bayanın hayallerini süslüyor.

Bir arkadaşım yeni evi için bulaşık makinesi almaya karar verince ben de özel bir liste hazırlamak istedim. En iyi bulaşık makineleri her evde ve herkes için hayatı kolaylaştıracaktır. Üstelik en son teknoloji ile üretilen bulaşık makineleri çok fazla bulaşığı bile tertemiz yapabiliyor. En iyi bulaşık makineleri ve fonksiyonlarını birlikte inceleyelim!

Bulaşık makinesi alırken yıkama kapasitesi, ses seviyesi ve enerji tüketimi gibi konulara mutlaka dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda daha fazla fonksiyonel özellik için bütçenizi biraz zorlamanız gerekebilir. Akıllı özellikleriyle dikkat çeken en iyi bulaşık makineleri henüz fiyat ortalamasının üstünde seyrediyor. İşte en iyi bulaşık makineleri:

Siemens SN257W00NT iQ500 Bulaşık Makinesi

Kapasite: 13 kişilik
Program Sayısı: 7
Enerji Sınıfı: A++
En iyi bulaşık makinesi listesinde Siemens ilk sırada yer almakta. Bütçe sorununuz yoksa Siemens’in bu modeli ile tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dokunmatik panel, varioDrawer ile ekstra doldurma, glassCare System ile cam koruma ve intensiveZone ile yüksek basınçlı yıkama özellikleri bulunuyor. Daha temiz, daha kuru ve daha parlak bulaşıklar için fonksiyonel özelliklerinde. Ayrıca HygienePlus fonksiyonu ile suyu 70 derecede 10 dakika boyunca sabit tutar ve mikropların %99.9’unu yok eder. Plastik tabak ve bardaklarınız için de extradry teknolojisiyle çok daha kuru ve temiz yıkama yapabilirsiniz.

LG DFB425FP Bulaşık Makinesi

Kapasite: 14 kişilik
Program Sayısı: 8
Enerji Sınıfı: A++
LG bulaşık makinesi akıllı üçüncü raf, esnek ayarlanabilir sepetler ve on yıl garantili motoru ile ön plana çıkıyor. Üstelik akıllı telefonunuzla bulaşık makinesine bağlanabilir, yıkama zamanını belirleyebilir ya da daha fazla yıkama programı indirebilirsiniz. Olası bulaşık makinesi sorunlarında, makineniz sizi bildirir ve çözüm önerilerini sunar. TrueSteam teknolojisi bulaşıkları buhar ile yıkar ve en zor lekeleri bile giderir. Çok yönlü su akışı ise makinede yer alan her tabak ve bardağın aynı derecede temiz olmasını sağlayacaktır.

Samsung DW60M5052FS/TR Bulaşık Makinesi

Kapasite: 13 kişilik
Program Sayısı: 5
Enerji Sınıfı: A+
Teknoloji devi Samsung, en iyi bulaşık makineleri konusunda da yenilikçi ürünüyle beğenileri topluyor. Yarım yük yıkama, yüksekliği ayarlanabilen raflar, beş farklı program ve 60 dakikalık ekspress yıkaması ile kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Minimalist bir tasarıma sahip olmasına karşın geniş iç hacmi tek seferde daha fazla bulaşığı yıkıyor. Inox rengi ise her mutfağa şık bir görüntü katacaktır.

Bosch SMS45JI00T Bulaşık Makinesi

Kapasite: 12 kişilik
Program Sayısı: 5
Enerji Sınıfı: A+
Üçlü hijyen teknolojisine sahip olan Bosch bulaşık makinesi, ekstra hijyen, ekstra durulama ve makine bakımı sağlıyor. Her yıkamada bulaşık makinesi kendisini de temizlemektedir ve uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. İç hazne ve paslanmaz çelik tabanı muhtemel sorun ve paslanma sorunlarına karşı on yıl garantili. LoadSensor makine içerisindeki bulaşığın ağırlığını tespit ederek en uygun su ve enerjiyle yıkama yapıyor. Bunun sayesinde her yıkamada enerji verimliliği sağlıyor. AquaSensor su derecesini otomatik tespit ederken bulaşık kir oranına göre otomatik ayarlama yapıyor.

Beko Bm 4014 A Bulaşık Makinesi

Kapasite: 14 kişilik
Program Sayısı: 4
Enerji Sınıfı: A+
En iyi bulaşık makineleri listesinde Beko markası da yer almakta. Şık siyah rengiyle her mutfağa uyum sağlayacak bir tasarıma sahip. Üç kademeli ayarlanabilen üst sepeti ile alt raftaki büyük hacimli bulaşıklarınız için daha fazla alan sağlamanız mümkündür. LED ekran ise seçilen program ve kalan süreyi takip etmeniz içindir. Su taşma emniyeti, yarım yük fonksiyonu ve ekstra durulama özelliği ise hem güvenilir hem de hijyenik bir kullanıma yardım ediyor.

Profilo BM4380EG Bulaşık Makinesi

Kapasite: 12 kişilik
Program Sayısı: 4
Enerji Sınıfı: A+
Akıllı deterjan dozaj sistemi, 30 ve 60 dakikalık hızlı yıkama programları, BLCD motor teknolojisiyle en iyi bulaşık makineleri arasında Profilo bulunuyor. Profilo bulaşık makineleri, uzun ömürlü kullanım ve dayanıklı malzemesi sayesinde kullanıcıları tatmin etmektedir. Auto 3in1 teknolojisine sahip olan bulaşık makinesi, deterjanın türünü otomatik algılayarak en iyi yıkama performansını sunuyor. Parmak izi bırakmayan dış yüzeyi ise inoxlarda en fazla karşılaşılan problemi engelliyor.

Kaynak : inceleincele.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu