Ev Eşyaları

En İyi Çamaşır Makinesi İnceleme Ve Yorumları

Çamaşır makinesi artık her evin ihtiyacı haline geldi. Gelişen teknoloji en iyi çamaşır makineleri için yepyeni özellikler sunuyor! Yeni evlenecek olmam nedeniyle ben de beyaz eşya ve özellikle çamaşır makineleri konusunda derin bir araştırma içerisine girdim. Günümüzde çamaşır makineleri birbirinden farklı ve kullanışlı özelliklerinde olması ile ön plana çıkıyor. Fakat çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gerekli olan en önemli konu hiç değişmiyor. Siz de yeni bir çamaşır makinesi almaya karar verdiyseniz enerji sınıfı ve kapasite konularına dikkat etmelisiniz. Geniş iç hacme ve yüksek enerji tasarrufuna sahip olan en iyi çamaşır makineleri kullanıcıları memnun ediyor. Gelin, beraber piyasanın en iyi çamaşır makinesi markalarına göz atalım!

Her zaman tertemiz ve mis gibi kokan çamaşırlara sahip olmak için çamaşır makinesi seçiminizi doğru yapmanız gerekmektedir. Ben, birkaç gündür farklı markaların çamaşır makinesi modellerini gerek yüz yüze gerekse de online olarak inceliyorum. Bu sebeple en iyi çamaşır makineleri konusunda geniş bir tecrübeye sahip olduğumu söyleyebilirim. Çamaşır makinesi markaları geniş bütçe aralıkları ve fonksiyonel özellikleri ile herkes için özel bir model üretiyor. Sessiz çalışan, enerji verimliliği sağlamakta olan ve yüksek yıkama kapasitesine sahip olan çamaşır makineleri ise en iyiler arasında yer almakta. İşte en iyi çamaşır makineleri ve özellikleri:

Samsung WW10N644RBW/AH Çamaşır Makinesi

Yıkama Kapasitesi: 10 Kg
En Yüksek Sıkma Devri: 1400
Enerji Sınıfı: A+++
Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından bir tanesi olan Samsung, yeni seri çamaşır makinesi ile bizi karşılıyor. Bubble Soak teknolojisi çamaşırları köpükte bekletirken EcoBubble teknolojisi köpüğün derinlemesine nüfuz edilmesini sağlıyor. Günlük yıkama, bebek giysileri, yorgan vb. Programlar ise her kıyafet çeşidi için özel yıkama yapıyor. Üstelik akıllı telefonunuzla çamaşır makinenizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Hızlı yıkama, eko+ temiz kazan, ön yıkama ya da zaman erteleme özellikleri ise kullanıcıları memnun eden diğer özellikler arasında yer almaktadır.

LG FH6G1BCHK6N A Çamaşır Makinesi

Yıkama Kapasitesi: 12 Kg
En Yüksek Sıkma Devri: 1600
Enerji Sınıfı: A
En iyi çamaşır makinesi arayışınızda daha fonksiyonel bir model tercih ediyorsanız bu ürün iyi bir seçenektir. LG FH6G1BCHK6N A Çamaşır Makinesi, hem yıkama hem de kurutma yapıyor. Üstelik ikisi bir arada çamaşır makinelerine oranla performansı daha yüksek ve oldukça sağlam. Makinenin alt kısmında yer alan 2 kg çamaşır makinesi özelliğiyle acil kıyafetlerinizi, programın bitmesini beklemeden yıkayabilirsiniz. Önden doldurma sistemi ergonomik bir kullanım sunarken Alergy Care teknolojisi tüm alerjenleri ve bakterileri yok etmektedir. Hızlı yıkama ya da kıyafet yıkama programları haricinde dövme, çitileme, hassas yıkama gibi fonksiyonları da bulunuyor.

Bosch WAW2856XTR Çamaşır Makinesi

Yıkama Kapasitesi: 9 Kg
En Yüksek Sıkma Devri: 1400
Enerji Sınıfı: A+++
Uzun senelerdir nitelikli ve sağlam ürünleri ile en iyi çamaşır makinesi markaları arasında Bosch bulunuyor. Kullanıcı dostu özellikleri ve işlevsel fonksiyonları ile hayatınızı kolaylaştıracaktır. Dijital kontrol paneli, yük koruması, bir kez daha yükleme ve köpük tarama gibi özellikleri bulunuyor. Öte yandan AntiStain teknolojisi ile tambur hareketi, su sıcaklığı vb. Ayarlanıyor ve tüm lekelere karşı üstün bir temizlik sağlıyor.

Siemens WM12T480TR Çamaşır Makinesi

Yıkama Kapasitesi: 9 Kg
En Yüksek Sıkma Devri: 1200
Enerji Sınıfı: A+++
Siemens çamaşır makinesi fiyat / performans anlamında en başarılı ürünler içerisinde yer almakta. 3D üstten duşlama özelliğiyle tüm çamaşırları derinlemesine ıslatıyor. Köpük tanıma sistemi ise çamaşırlarda köpük ve köpük kalıntısı kaldığında otomatik şekilde ek durulama yapıyor. Aynı zamanda kendi kendini temizleyen çekmece, 24 saate kadar zaman erteleme, mıknatıslı kapak ve çocuk kilidi bulunur. IQ Drive motoru sessiz bir çalışma sunarken waweDrum tamburu çamaşırların yıpranmasını önlüyor.

Profilo CGA242X0TR Çamaşır Makinesi

Yıkama Kapasitesi: 9 Kg
En Yüksek Sıkma Devri: 1200
Enerji Sınıfı: A+++
Kaliteli ve uygun maliyetli çamaşır makinesi arayışındaysanız Profilo’nun bu modelini seçimi yapabilirsiniz. Süresiz miktar otomatiği, ultra sessiz motoru ve dengesiz yük kontrolü ile basit bir kullanım sağlıyor. En önemlisi ise SlientPlus motoru on yıl garanti sunuyor. Öte yandan yüksek katlı su koruması ile Profilo, muhtemel su hasarlarında garanti veriyor. 15 ve 30 dakikalık ekspres yıkama programları sayesinde en acil anlarınızda tertemiz çamaşırlara sahip olabilirsiniz. Kırışıklık engelleme, leke çıkarma, ön yıkama ve durdur / ekle fonksiyonları ise tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Samsung WD80J5B10AS/AH Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Yıkama Kapasitesi: 8 Kg
En Yüksek Sıkma Devri: 1400
Enerji Sınıfı: B
Kurutmalı çamaşır makinesi tercih edenler için en iyi alternatiflerden biri Samsung. 8 kg yıkama ve 6 kg kurutma kapasitesi ile yer problemi olanlar için ideal bir kullanım sunuyor. Dijital inverter motor sessiz çalışırken elmas kazan çamaşırlarınızı en hassas şekilde temizler. İnatçı lekelerde bile tam performans sunan Samsung çamaşır makinesi, Air Wash Hava ile giysilerdeki pis kokuları gideriyor. Yünlü, bebek giysileri, günlük giysiler, sentetik vb. Programlar ile çamaşırlarınız için en iyi programı seçebilirsiniz.

Kaynak : inceleincele.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu