Ev Eşyaları

En İyi Elektrikli Süpürge İnceleme Ve Yorumları

Hayatımızı kolaylaştıran elektrikli süpürge modelleriyle ev temizliğini kısa bir süre içinde bitirebiliyoruz. Ofis ve evlerde hem vakit tasarrufu hem de hijyeni bir arada sunan elektrikli süpürgelerin pek çok modeli de bulunuyor. Şarjlı, dikey, el süpürgesi çeşitleri ve toz torbalı veya toz torbasız elektrikli süpürge modelleri her evde rahat bir temizlik sağlıyor.

Evde kullanmış olduğumuz elektrikli süpürge bozulunca ben de yeni bir araştırmaya koyuldum. Biz elektrik süpürgesi alalı on yılı aştı. Dolayısıyla yeni elektrikli süpürge modellerinin beni hayrete düşürdüğünü söyleyebilirim. Siz de ofis ya da evde kullanmak için en iyi elektrikli süpürge modelini arıyorsanız, gelin beraber göz atalım!

En İyi Şarjlı Ve Kablosuz Süpürgeler
Son zamanlarda en çok tercih edilen elektrikli süpürge modelleri şarjlı ve kablosuz olanlar yer almakta. En iyi şarjlı süpürge markaları arasında ise Dyson, Xiaomi, Philips ve Rowenta yer almakta. Güçlü emiş gücü ve uzun şarj süresiyle çok büyük bir evin temizliği kolayca yapılabiliyor. Üstelik en iyi şarjlı süpürge modelleri duvara kolayca monte ediliyor ve yer tasarrufu da sağlıyor. İşte en iyi şarjlı ve kablosuz süpürgeler:

Dyson V11 Absolute Extra Kablosuz Süpürge

Dyson V11 Absolute Extra Kablosuz Süpürge

En iyi şarjlı süpürge denilince akla gelen ilk marka şüphesiz, Dyson oluyor. Dyson V11 en yeni modellerden biri ancak kısa sürede çok büyük bir satış hacmine ulaştı. Dyson’un en güçlü süpürgesi olan V11 Radikal Root Cyclone teknolojisine sahip. Bu özel teknoloji ile birlikte 14 siklon filtre, en küçük toz partiküllerini bile çekebiliyor. Fırça başlığı saniyede 360 kez dönerek tüm toz, kırıntı, tüy vb. kirleri toplamaktadır. Aynı zamanda zemin tipini otomatik olarak algılayarak en güçlü temizliği sağlar. En iyi şarjlı süpürge olmayı hak eden Dyson, 60 dakika boyunca kesintisiz temizlik yapıyor. Üstelik tak çıkar pilleri ile 60 dakika sonrasında bile temizliğinize devam edebilirsiniz. 4 farklı başlığı, duvar askı ünitesi ve iki farklı fırçası ile evin her alanında özgür bir temizlik imkanı sağlıyor.

Xiaomi Mijia 1c Kablosuz Elektrikli Süpürge

Xiaomi Mijia 1c Kablosuz Elektrikli Süpürge

Uygun fiyatlı ve şarjlı kablosuz süpürge arayışındaysanız Xiaomi Mijia 1C ürününü tercih edebilirsiniz. 60 dakika çalışabilen güçlü bataryası ile büyük bir ev temizliğinin tek seferde yapılmasını sağlıyor. En önemlisi ise hava soğutma teknolojisi ile uzun süre çalıştığında bile güçlü emişini kaybetmeyecektir. Özel filtre ve siklon sistemi ile hava kanalı tıkanmadan üstün bir temizlik yapar. Üstelik pek çok şarjlı ve kablosuz süpürge modeline oranla şarj süresi daha kısa. Büyük başlığı ve küçük alanlar için özel fırçası ile kolay bir temizliğe yardımcı olur.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini Şarjlı El Süpürgesi

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini Şarjlı El Süpürgesi

Asya devi Xiaomi’nin küçük ama etkili kablosuz süpürgesi de sıklıkla tercih ediliyor. Ev içi genel temizlik için uygun değil. Ancak küçük kırıntıları toplamak, dökülenleri temizlemek ya da evcil hayvan tüylerini çekmek için ideal olduğunu söyleyebilirim. 30 dakikalık çalışma süresi ile küçük alanları temizlemek için yeterli. Aynı zamanda emiş gücü birçok elektrikli süpürge modeline göre daha yüksek. En önemli özelliklerinden biri ise filtresini temizlerken hiçbir toz ve kire dokunmamanız. Taşınabilir kompakt tasarımı ile ev, ofis ve araba temizliğinde kullanabilirsiniz.

Philips XC7043/01 SpeedPro Şarjlı Dikey Süpürge

Philips XC7043/01 SpeedPro Şarjlı Dikey Süpürge

En iyi şarjlı süpürge markalarından bir diğeri ise Philips. Dikey ve el süpürgesi olarak kullanılabilen model, 65 dakikalık kesintisiz çalışma imkanı sunuyor. PowerCyclone 8 teknolojisi ile Philips’in en güçlü şarjlı dikey süpürge modeli olduğunu da söyleyebilirim. Akıllı dijital ekranı ile çalışma süresi, güç ve pil durumu gibi bilgileri kolayca görebilirsiniz. LED başlık yatak, koltuk, mobilya vb. eşyaların altını daha rahat görmenizi sağlar. Akıllı toz boşaltma sistemi ise tek dokunuşla, kirlerin etrafa dağılmadan kolayca dökülmesine yardımcı olur.

Rowenta Rh6545 Air Force Light Kablosuz Dikey Elektrikli Süpürge

Rowenta Rh6545 Air Force Light Kablosuz Dikey Elektrikli Süpürge

Günlük temizlik için kablosuz süpürge arayışındaysanız Rowenta’nın bu modelini tercih edebilirsiniz. Powerlight LEDli başlığı ile ulaşılması güç olan yerleri bile kolayca temizlemek mümkün. Aynı zamanda uygun fiyatı ile her bütçeye hitap ediyor. Güçlü lityum pilleri ise 30 dakikalık bir temizleme süresi sağlıyor. 2,3 kg ağırlığı ve kolay manevra kabiliyeti ise süpürge sırasında oluşan bel ve sırt ağrılarını engelliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu