Ev Eşyaları

Philips HD7462/20 Filtre Kahve Makinesi Yorum

Philips HD7462/20 Filtre Kahve Makinesi Yorum

Gün içerisinde kahve içmeden yapamayanlar için işte karşınızda mükemmel bir filtre kahve makinesi. Philips markasına ait olan kahve makinesi, kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman kahve deneyiminize farklı bir keyif katmak istiyorsanız önerilen bir ürün olduğunu söylememiz gerekiyor.

Philips HD7462/20 Filtre Kahve Makinesi Özellikleri

Philips HD7462/20 Filtre Kahve Makinesi içerisinde, aroma karıştırıcı mevcut. Yani lezzetli kahveler elde ettiğiniz gibi bu kahvelerin kıvamı da size evinizde Starbucks havası oluşturur.

  • Kahve hazırladıktan sonra yaklaşık 30 dakika süre içerisinde kendiliğinden kapanır. Yani otomatik kapanma özelliği var. Kapanmasını beklemenize gerek kalmadan, siz kahvenizi alıp gidin o kendi kendini kapatır.
  • Aynı zamanda kahvesinin sürekli sıcak kalmasını isteyenler içindr, ürünle alakalı güzel bir haberimiz var! Üründe bir termos sunuluyor. Acil bir işiniz çıktığında ve kahvenizi yeni yaptıysanız endişe duymanıza gerek yok. Çünkü üründe bulunan bu detay, en sevilen özellikleri içerisinde ön plana çıkıyor.
  • Damlatma özelliği mevcut.
  • 1,2 litre sürahi hazinesi bulunuyor. 10-15 fincan kahve hazırlayabilirsiniz. Kahve deneyiminde yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için ideal bir ürün

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu