Faydalı Bilgiler

Akıllı Saat Kullanıcı Yorumları

Genel olarak gün içerisindeki her işini telefonundan yapan kişiler akıllı saatlerini telefonlarıyla birbirine eşleştirildiği takdirde telefonlarını kullanmadan akıllı saatler üzerinden mesajlarını ya da aramalarını görebilmektedir.

  • Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde birçok kişinin akıllı saate sahip olduğu görülmektedir.
  • Akıllı saat kullanıcı yorumları farklı saat markalarına göre değişkenlik göz etmektedir.
  • Aynı zamanda ilk kez akıllı saat alacak olan da kullanıcı yorumları ile birlikte hangi saatin ne doğrultuda etki oluşturduğu ya da hangi saatin içeriğindeki özellikler neler gibi konular hakkında da bilgilenebilir.

Akıllı Saat Güvenli Mi?

Akıllı saatler güvenilir bir sisteme sahiptir. Telefonunuzun bluetooth sistemi ile birlikte akıllı saatinizi eşleştirebilirsiniz. Fakat yapılan araştırmalar ve incelemeler doğrultusunda siber güvenlik danışmanları bu konu ile ilgili olarak eşleşmiş akıllı telefonların bağlantıları dışarıya çıktığı takdirde hackerlar tarafından akıllı saatlerin daha kolay bir şekilde işlenmesineimkan vermektedir. Telefonun hacklenebilmesinden ziyade akıllı saatlerin hacklenmesi daha kolaydır. Bu yüzden güvenlik sistemleri tam anlamıyla oluşturulup bu şekilde akıllı saat alınması daha doğru olur. Akıllı saat kullanıcı yorumları da güvenilirliği açısından genel olarak bu doğrultudadır.Akıllı Saat Vücuda Zararlı Mı?

Her türlü teknolojik ürün radyasyon yaydığı için kanser riskini artırır. Akıllı saatlerde akıllı telefonlar ya da diğer kablosuz cihazlarda olduğu gibi radyasyon yaymaktadır. Bileğinize taktığınız zaman bileğinizde oluşturduğu radyasyon etkisi belirli bir zaman dilimi sonrasında bileğinizin uyuşması ve ağrımasına sebep gösterebilir. Bu yüzden kullanıcı yorumlarında ki detaylara da dikkat edildiği takdirde sürekli olarak kullanmaktan ziyade arada sırada bilekten çıkarmak sağlık açısından önemli olur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu