Faydalı Bilgiler

En İyi Geciktirici Hap Kullanıcı Yorumları

Geciktirici haplar genel olarak tatil ya da gezi planlarının aksatılmaması adına kullanılır. Geciktirici haplar doğal olarak üretilen progesteron hormon ile benzer bir yapıdadır. Sentetik bir progesteron jel olarak da tanımlanabilir.En iyi geciktirici hap kullanıcı yorumları ilk kez geciktirici hap kullanacak olan kişiler için tavsiye niteliği taşır. Bu yüzden olumlu ya da olumsuz olarak yorumlar incelendikten sonra geciktirici haplar kullanılmalı.

Geciktirici Haplar İşe Yarıyor Mu?

  • Geciktirici haplar cinsel uyarılmayı azaltıp boşalmayı çok az geciktirir. Bununla birlikte cinsellikten alınan hazzı da azaltır.
  • Geciktirici haplar çoğu zaman adet geciktirici olarak kullanılmaktadır.Tatil, gezi ya da bunun gibi çeşitli planlarınızın aksamamasını istediğiniz takdirde en iyi geciktirici hap kullanıcı yorumları da dikkate alınarak kullanılabilir.
  • Geciktirici haplar etkisine göre farklılık gözetir. Tercihen bir doktora danışıp ardından kullanmanız sonrasında istenmeyen problemler oluşturmamak adına faydalı olur. Bununla beraber geciktirici haplar yaş, kilo durumuna göre de farklılık sağlar.

En İyi Adet Geciktirici İlaç Hangisi?

Adet geciktiriciler içerisinde genel olarak en sık kullanılan ilaç noretisterondur. Kişiler tatil ya da farklı planlarında aksama olmamasını istedikleri takdirde noretisteron kullanmaktadır.Vücuttaki progesteron düzeyini düşürerek astar dokusunda kalınlaşmanın, kanayarak dökülmesine sebep olur. Bu da adetinizin gecikmesi için kullanılmasını sağlar. Adet geciktiriciler içerisinde noretisteronlabirlikte farklı ilaçlar da bulunmaktadır. Doktora danışarak bu ilaçları da tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu