Faydalı Bilgiler

Gold Shamp Kullanıcı Yorumları

Gold shamp siyah sarımsak,keratin ve aloevera içeren bir üründür. Kişiler saç dökülmesi yaşadığı takdirde bu durumun engellenmesi adına yardımcı olur. Yeni saç kökü oluşumuna da ciddi derecede faydaları bulunuyor. Saç yapısını değiştirdiği gibi tekrardan saç çıkması adına da içeriğindeki keratin ve aloevera etkileri ile birlikte yardımcı olur. Gold shamp kullanıcı yorumları, ürünü ilk kez kullanacak olanlar için bilgilendirici bir niteliğe sahiptir.

Gold ShampNasıl Kullanılır?

Gold shamp günlük kullanıma uygun bir üründür.Kullanmadan önce ürünü çalkalamanız gerekmektedir. Kuru saça değil aksine ıslak saça masaj yaparak uygulamanız önerilmektedir. Yaklaşık 1 dakika kadar bekledikten sonra durulanması gerekiyor. Gold shampkullanıcı yorumları içerisinde de belirtildiği üzere yalnızca günlük kullanım için geçerlidir. Aylık ya da iki haftada bir kullanımda etkileri görülmez. Bu yüzden günlük kullanımda saçlarınız hafif nemliyken masaj yaparak uygulamanız ve ardından durulamanız, etkilerinin daha net bir şekilde görülmesi adına faydalı olur.

Gold ShampZararları Nelerdir?

  • Gold shamp zararları içerisinde, kıvırcık saçlı olan kişilerin saçlarını düzleştirdiği yönünde yorumlar bulunuyor. Aynı zamanda ürünü masaj yapmadan uygulamanız etkilerinin net bir şekilde görülmediği açısından belirtilen diğer bir yorumdur.
  • İçeriğinde aloevera ve farklı bileşenler olduğu için yalnızca bir dakika bekletilip durulanması gerekmektedir.
  • Saçta sürekli olarak kaldığı zaman istenmeyen etkiler oluşturabilir. Bu saçın yapısına ve kafa derisine göre de farklı etkileri ile karşı karşıya kalmanızı sağlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu