Faydalı Bilgiler

Huawei P40 Lite Kullanıcı Yorumları

Huawei P40 Lite, 2020 yılında piyasaya sürülen akıllı cep telefonudur. Boyutları; 159.2 x 87 mm, ağırlığı 183 gramdır. Dörtlü kameraya sahip olan telefonun dikkat çeken özelliklerinden biri kamera çözünürlüğünün yüksek olmasıdır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında kullanıcıların kamera özelliklerinden memnun olduğunu söyleyebiliriz.

Huawei P40 Nasıl Bir Telefon?

Huawei P40 Lite kullanıcı yorumları genellikle iyi yönde olduğu gibi telefonun dikkat çeken özelliklerinden biri hızlı şarj olması ve şarjının uzun süre gitmesidir.

  • Huawei P serisinde ait olan telefon, dört kamera özelliğine sahiptir.
  • Kavisli kenarlara ve yuvarlak köşelere sahip olan telefonun tasarımı diğer P serisinin telefonlarına benzerdir.
  • Ekran özellikleri; 1080 x 2310 piksel çözünürlük, 6.4 inç LTSP LSD ekran.
  • İşlemcisi 8 çekirdekli olan telefonunun 6 GM RAM özelliği vardır.
  • P40 Lite, daha geniş açılı fotoğraflar çekilmesine imkan tanıyan kamera özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda kamerasında video ayarlama, fotoğraf özelliklerini değiştirme gibi özellikler bulunur.
  • Pil ömrü ile dikkat çeken telefon 10 dakikada şarj olma özelliğine sahiptir.

Huawei P40 Lite 4 Kamera Ne İşe Yarar?

Huawei P40 Lite kullanıcı yorumlarıarasında genellikle telefonun kamerasının iyi olduğuna dikkat çekilmiştir. 4 kamera özelliğine sahip olan telefonla daha geniş açılı fotoğraflar çekebilirsiniz. Geniş açılı fotoğraf çekme özelliği ile birlikte fotoğrafları daha net bir şekilde çekebilir, fotoğraflar üzerinde ışık ayarı, renk ayarı, boyut gibi özellikleri değiştirerek fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu