Faydalı Bilgiler

Soğuk Lipoliz Jel Kullananlar Yorumları

Soğuk Lipoliz Jel kullananlar yorumları uygulanan yere ve ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünü doktor ya da bir uzman gözetiminde yaptıranlar seanslar sonucunda gerçekten inceldiklerini belirtmektedir. Bir güzellik merkezinde işlemi gerçekleştiren kişiler kilo olarak azalmasalar dahi lipoliz uygulanan bölgede hissedilebilir bir incelik oluştuğunu belirtmektedirler.

Soğuk lipoliz gerçekten işe yarıyor mu; kullanıcıların deneyimlerine göre amacınız 1-5 arası kilo vermek ve orantısız görünümünüzden kurtulmaksa işe yaramaktadır. Ciddi miktarlarda kilo vermek istiyorsanız işlemin o kadar güçlü bir işlem olmadığını belirtmektedir. Ancak işlemi gerçekleştiren kişilerin çoğu işlemin kendilerini daha iyi ve güzel hissettirdiğini söylemiştir. İşlemin mutlaka uzman denetiminde olması gerektiğinin altını tecrübeleri ile çizmişlerdir.

Cold Soğuk Lipoliz Jel Kullananlar Yorumları

Cold Soğuk Lipoliz Jel kullananlar yorumları ürünün istedikleri görüntüyü yakalamalarına yardımcı olduğunu iletmiştir. Genellikle bir başka kişide gördükleri olumlu sonuçların ardından kendilerinin de bu işleme başladığını söylemektedirler. İşlemin ilk uygulanmasından itibaren farkı hissettiklerini de iletmiştirler. Ancak kimi kullanıcılar ise bütün her şeye uydukları halde işlemin herhangi bir sonuç vermediğinden şikayetçi olmuşlardır. Bu durumda işlem öncesi detaylı bir konuşma ve değerlendirmenin önemini vurgulamışlardır.

Soğuk lipoliz jel hakkında yapılan yorumlar kullanıcıya ve kullanımın profesyonelliğine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle profesyonel işlem yapmayan kişiler ciltlerinin zarar gördüğünden ya da işlemin gereksiz olduğundan bahsetmiştir. Ancak güzellik salonunda yaptıran kullanıcılar genellikle işlemden büyük derece olumlu bir sonuçla ayrıldıklarını iletmiştir.

Soğuk Lipoliz Jel Kullananlar Yorumları (1)

Evde Soğuk Lipoliz Jel Kullananlar

Evde soğuk Lipoliz Jel kullananlar yorumlarını üç ayrı çerçevede gerçekleştirmiştir. Kimi kullanıcı evde de uygulamaktan sonuç aldığını belirtirken çoğu kişi ürünün yeterince etki etmediğini iletmiştir. Bunun yanında evde uygulama sırasında başka problemlerle karşılaştıklarını da diğer kullanıcılar ile paylaşmışlardır.

Evde lipoliz işlemini gerçekleştiren kişilerin en çok yakındığı durum uygun ve orijinal ürüne ulaşamamalardır. İnternetten yaptıkları işlemlerin çoğunda kişilere orijinal olmayan ürünler satılmıştır. Bunun ardından ise kişilerin ciltlerinde ya da diğer konularda büyük problemler oluşmuştur. Bu durum sonucunda ise karşılarında muhatap bulamamışlardır.

Bir diğer ilettikleri yorumlar ise evde uygulamada dahi olumlu sonuç almalarıdır. Ancak soğuk lipoliz işleminde vakum kullanılması önemlidir. Bu nedenle evde soğuk lipoliz uygulayan kişilerin az bir miktarı sonuçların olumlu olduğunu iletmiştir. Evde soğuk lipoliz jel kullananların yorumları kullanıcının uygulamadaki dikkatine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle yorumlar birbirine göre tutarsız gibi görülebilmektedir. Kişilerin tecrübelerini göz önünde bulundurarak dikkat etmeniz gereken noktaları çözebilirsiniz.

Bu durumların dışında ise evde orijinal ürün kullanmasına rağmen bir sonuç alamadığını belirten kullanıcılar olmuştur. Genellikle ürünün uzman gözetimi altında olmasının önemli olduğunu belirtmişlerdir. Soğuk lipoliz jel fiyatı ise çok uygun olmadığını ve evde uygulamanın kayıp olduğu tecrübesini paylaşmışlardır.

Lipolysis Bölgesel Zayıflama İçin Soğuk Lipoliz Jel

Bölgesel incelme için cinsiyet fark etmeden tercih edilen yöntemlerden biri soğuk lipoliz jeldir. Lipolysis bölgesel zayıflama için soğuk lipoliz jel kullanmak isteyen kişiler ise genellikle güzellik salonlarına başvurmaktadır. Bu işlemin en sağlıklı gerçekleştirilmesi ise uzman gözetiminde olmasıdır. Ancak kimi zaman kişiler bu jeli dışarıdan satın alarak evde de kullanabilmektedir.

Bu jelin işleyiş biçimi cildinizin dışından emilim gücüyle yağlarınızın yakılmasının sağlanmasıdır. Böylece sadece incelme gelişmesi istenen bölgeye uygulanır. Jelin etki etmesi ise genellikle kişilerin kilo vermesine neden olamamaktadır. Ancak cildin ve uygulanan bölgenin çok daha ince görülmesi sağlanır. Soğuk lipoliz jel kullananların yorumları gerçekten bölgede sıkılaşmaya dair sonuçların bulunduğuna yöneliktir.

Bölgesel zayıflama sağlayan soğuk lipoliz içindekiler; lineoleik asid, hyaluronic asid ve oleik asid bulunmaktadır. Bu asitlerin işlevi ise; oleik asid birikmiş olan yağları parçalar, hyoluronic asid ise derinin sarkmasını engeller. Böylece bulunan yağlarınız parçalanır ve sıkı bir görünüm oluşturulur.

Soğuk Lipoliz Deneyenler

Soğuk lipoliz deneyenler genellikle vücutlarının belirli bölgelerinde bulunan yağlanmadan kurtulmak istemeleridir. Yaptıran kişilerin çoğu basen, göbek, gıdı gibi bölgelerinde soğuk lipolizi kullandıklarını belirtmişlerdir. Uzman görüşünde yapan ya da orijinal ürün ile dikkatli kullanan kişiler işlem sonunda memnun olduklarını ve birçok bölge için tekrar ettiklerini paylaşmışlardır.

Daha önce soğuk lipoliz jel kullananlar yorumları genellikle işlem sırasında oluşan yanmadan bahsetmektedirler. Bu yanma yağ yakımı sırasında oluşan bir yanmadır. Bu nedenle işlem sırasında beklenen bir durum olduğu bilinmektedir. Ancak işlemi gerçekleştirmiş kişiler işlemin çok acısız olmadığını belirtmiştir.

Soğuk Lipoliz Jel Doktor Yorumları

Soğuk lipoliz jel doktor yorumları gerekli durumlarda bu işlemin yaptırılmasının gerektiği yönündedir. Özellikle fazla kiloya sahip olmayan ancak bölgesel kiloları olan kişiler için bu yöntem önerilmektedir. Bu yöntemin amacı kişinin ciddi oranda kilo vermesini sağlayarak bir incelme sağlanması değildir. Daha çok fazla kilo problemi bulunmayan kişiler için doktorlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Eğer bir kişi ciddi kilo problemlerine sahipse soğuk lipoliz yöntemi onun için doktorlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Ancak doğum sonrası gibi göbekte kalan kilolar gibi durumlarda doktorlar bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu nedenle soğuk lipoliz jel kaç kilo verdirir; 3 ila 5 kilo arasında bir değer olmaktadır. Ancak soğuk lipoliz kendi başına uygulandığında sadece bölgesel bir incelme sağlayacaktır.

Soğuk lipoliz hakkında yapılan yorumların çoğu özellikle bir doktor ya da uzman tarafından gerçekleştirildiği zaman olumlu olmaktadır. Ancak kimi zaman evde uygulama da yeterince olumlu bir sonuç vermektedir. Evde kullanacak dahi olsanız uygulamadan önce en az bir bu konuda bilgisi olan kişiye danışmalısınız.

Soğuk Lipoliz Jel Eczanelerde Satılıyor Mu

Soğuk lipoliz jel eczanelerde satılıyor mu; bulunduğunuz ile ya da ilçeye göre değişiklik gösterecektir. Her eczanede satışa sunulmamaktadır. Ancak soğuk lipoliz jel ile anlaşmalı eczaneler de bulunmaktadır. Bu nedenle eczanenize danışarak soğuk lipoliz jele ulaşabilirsiniz.

Jel her ile ve ilçeye göre ayrı bir tedariğe sahiptir. Bu nedenle bulabileceğiniz miktar ya da ürün değişiklik gösterecektir. Eczanelerde soğuk lipoliz jel fiyatı ne kadar; ulaşabildiğiniz ürüne göre de fiyatı değişiklik gösterecektir. Hatta kimi zaman aynı ürünü başka bir eczaneden alma durumunda da fiyatta değişiklik olacaktır.

Soğuk Lipoliz Jel Evde Kullananlar

Soğuk lipoliz jel evde kullananlar kullandıkları ürünlerin mutlaka orijinal olmasının öneminden bahsetmektedir. Kullanılan ürün orijinal olmazsa ciltlerinde problemlerle karşılaştıklarını ve ürünün hiçbir işe yaramadığını belirtmiştir. Bunun dışında zaman ve para kaybettiklerini iletmişlerdir.

Ancak evde soğuk lipoliz jel kullananlar yorumları doğru kullanım sonucunda gerçekten bir etki ile karşılaştıklarına yöneliktir. Birçok kişi uyguladığı bölgede yeterince iyi bir sonuç aldığından bahsetmiştir. Bunun yanında bu ürünü uzman tarafından uygulatan kişiler de olumlu sonuç aldıklarını iletmişlerdir.

Evde lipoliz jel kullananlar kullanım şekillerini şu şekilde açıklamışlardır; öncelikle uygulanan bölgenin temiz olması önemlidir. Uygulama sırasında ise eldiven giymek gerekir. Aksi takdirde jel elinize de bulaşacaktır. Bunların yanında uygulamak istediğiniz bölgeye yeteri kadar jel sürmelisiniz. Ardından 10 dk beklemek yeterlidir. Soğuk lipoliz jel her gün kullanılır mı; kullanıcıların kimisi her gün kimisi de iki günde bir uygulama yaptıklarını belirtmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu