Genel

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Burun estetikleri ücretleri bugün daha düşüktür. Özellikle profesyonel bir estetik ve plastik doktoru tercih ettiğinizde burun estetiği daha düşük bir ödeme yaparak olabilirsiniz. Böylece ek ücret ödemeden de ameliyatını güvenli bir ortamdan yaptırabilirsiniz. Ayrıca burun estetiği fiyatları doktorunuzun sitesinden de öğrenebilirsiniz. Uzman hekimler bu yönde daima hastalarını güncel olarak bilgilendiriyor.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı Nedir?

Burun estetikleri yani rinoplasti ameliyatı adından da anlaşılacağı üzere burundaki biçim sorunlarının yok edilmesinde uygulanır. Bu nedenle burun estetiği yoğun olarak uygulanır. Evinizin konforunda dahi burun estetiği fiyatları bakabilirsiniz.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri bugün yüksek teknolojiler üzerinden uygulanır. Bu nedenle burun estetiği işlemlerinizde herhangi ağrılar duymazsınız. Burun kanatlarınızdan küçük kesiler açılarak burun içerisinden işlem yapılır. Bu aşamada burun kemiği törpülenir ve buruna yeni şekli verilir.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Burun estetikleri daha çok burun şeklinden memnun olmayanlar ile burun içinde etler olan hastalara uygulanır. Bu nedenle ameliyat geniş çapta uygulanabilir. Bu doğrultuda burun estetiği fiyatları beklentilerinizi karşılar.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetikleri sonrasında mutlaka takılan burun tamponu doktor tarafından özenle alınmalıdır. Olası burun kanamalarında hemen doktora başvurulmalıdır. Ameliyattan ilk 1 aylık süreçte burun darbelere karşı korunmalıdır. Bu süre içerisinde yüzüstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır.

Burun (Rinoplasti) Estetik Ameliyatı Sonrası iyileşme Nasıl Olur?

Burun yani rinoplasti estetik ameliyatı sonrası iyileşme ortalama olarak 6 ay içerisinde tamamlanabilir. Bu süreç klinik merkezinin kalitesine ve hastanın yaşam tarzına göre de farklılık gösterir.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalı Ve Kaç Gece Hastanede Kalmalıyım?

Burun estetikleri için İstanbul’da uzun süreli kalmanız gerekmez. Sadece ameliyattan 1 gün öncesinde otelde kalabilirsiniz. Ameliyatınızı olduktan sonra hastanede kalmanız da gerekmez. Dolaysıyla ameliyatınız bittiğinde İstanbul ve hastaneden ayrılabilirsiniz.

Hasta Ne Zaman Taburcu Olur?

Hasta ameliyat bittiği günde sağlıklı bir şekilde taburcu olur. Dolaysıyla burun estetiklerinde hastanın hastanede kalması genel olarak gerekmiyor. Yalnızca ciddi komplikasyonlar olması durumunda hastanede kalabiliyor. Bu durum nadiren görülebilir.

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Yada Şişkinlik Olur Mu?

Estetik sonrası hastasında çok ağrı meydana gelmediği gibi burun üzerinde ciddi anlamda morluk ya da ödem de meydana gelmez. Bu nedenle burun estetikleri bugün daha risksiz bir şekilde uygulanır. Sadece hafif düzeyde ağrılar ve morluklar meydana gelebilir. Bu durumda verilen ilaçlar düzenli olarak kullanılması yeterlidir.

Burun Estetiği Fiyatları

Türkiye’deki burun estetikleri merkezleri daha ucuz fiyattan bu ameliyatı yapar. Bu nedenle burun estetikleri hem ülkemiz genelinden hem de yurtdışından gelenler tarafından tercih edilir. Burun estetikleri fiyatlarının bu denli düşük olması sizlerin minimum maliyete girmesini sağlar. Birkaç yıl öncesinde burun estetikleri daha yüksek fiyattan uygulanıyordu. Bu nedenle rinoplasti o dönemlerde daha düşük oranda tercih ediliyordu.

Bugün ise rinoplasti sadece Türkiye genelinden değil dünya genelinden tercih ediliyor. Böylece sağlıklı ve kusursuz bir burun yapısı elde etmek açısından sizler de garantili olarak rinoplasti ameliyatı olabilirsiniz.

Ameliyatınız hafta içi uygulanır. Fakat randevunuzu 7/24 oluşturabilirsiniz. Doktorunuzun kurumsal klinik sitesinden burun estetikleri hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Ameliyatınızı ayrıca gizlilik içerisinde de yaptırabilirsiniz.

Burun estetikleri yaptıranların tavsiyeleri doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Bugün rinoplasti sonucu daha erken sürede alınabiliyor. Olası morluk ve ödemden sonra yeni burun şekliniz 1 ay içerisinde dahi görülebiliyor. Böylece ameliyattan sonra iş ve sosyal hayatınıza daha erken sürede devam edebilirsiniz.

Başarılı bir rinoplasti ameliyatı sizlerin daha pozitif yaşama sahip olmasını sağlar. Bunun haricinde burun estetikleri ameliyatlarından tüm aile fertleriniz de yararlanabilir. Burun estetikleri yaptırmak ayrıcalıktır. Bu bağlamda canlı bir hayat elde etmeniz sağlanır.

https://www.salihonurbasat.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu