Genel

Popo Estetiği ve Estetik Yöntemleri Nelerdir?

Popo Estetiği ve Estetik Yöntemleri Nelerdir?

Popo estetiği günümüzde en çok tercih edilen estetik uygulamaları arasında yer almaktadır. Popo estetiği kişilerin daha kıvrımlı bir vücuda sahip olmalarını sağlar. Görünüm ve sağlık sorunlarında da uygulanabilen bir işlemdir.

Günümüzde popo estetiği fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi birçok farklı yöntemin olması ve işlemin çoğu zaman görünüş için yapılıyor olmasıdır. Aynı zamanda popo büyüklüğünü tercih etmek veya büyüklükle beraber sarkmaların toplanması gibi işlemler yapıldığı takdirde fiyatlarda artmalar meydana gelmektedir.

Bu işlemde yani popo estetiği fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. En büyük etki ise kişilerin tercihlerinden kaynaklanmaktadır.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

Pop estetiği işlemi bir ameliyattır. İlk olarak muayene gerçekleşir. Ardından şekil, istenilen boyut gibi detaylar konuşulur. Çoğu zaman verilen karara göre kesi atılarak dolgu işlemi gerçekleştirilir ve kolay bir şekilde istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Kalça Estetiği Uygulamaları Nelerdir?

Kalça estetiklerinde protez yöntemi, silikon yöntemi, yağ transferi gibi yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler kişilerin istedikleri görüntü doğrusunda tercih edilmektedir. Uygulamaların tamamında popo estetiği fiyatları değişiklik göstermektedir.

Popo Dikleştirme Ameliyatı

Popo dikleştirme ameliyatını genel olarak düz popoya sahip kişiler tercih etmektedir. Dik popo günümüzde daha iyi vücutlara ulaşımı sağlayan en temel öğelerden birisidir.

Popo Büyütme ve Popo Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Popo yani kalça üzerine yapılacak işlemlerde belirli yöntemler bulunur. Bu yöntemler küçültme için yağ aldırma, dikleştirme, kaldırma ve protez gibi yöntemlerdir. Yöntemler kişilerin istedikleri popo görüntüsüne göre seçilerek kişilere uygulanmaktadır.

Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty) Nedir?

Karın bölgesinde bulunan fazlalıkların giderilmesini ve daha iyi bir görünüme kavuşmayı sağlayan estetik işlemine Abdominoplasty denir. Ayrıca abdominoplasti fiyatları doktorlar tarafından belirlenmekte olduğu için muayene olmak şarttır. Bunun sebebi ise alınan yağ oranına sizlerin vücuduna ve yapılacak olan işlemlere göre fiyatların değişkenlik göstermesidir.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Gerekli olan tüm testler yapıldıktan sonra ameliyata geçilir. Ameliyat sırasında bir kesik ile başlanır. Kesik her zaman için dışarıdan bakıldığında rahatsız etmeyecek bölgeden atılır. Sonrasında çektirme yani gerdirme işlemi yapılır ve bu sayede sarkma durumları ortadan kalkmaktadır. Kişide eğer yağ oranı fazlaysa yağ alma işlemi de yapılır. Ama bu işlem ek olarak yapıldığı için karın germe ameliyatı fiyatları değişmektedir.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Hamilelik

Karın germe işlemi aslında hamilelik döneminden sonra oluşan sarkmalar için daha çok tercih edilmektedir. Fakat kişi sonrasında hamile kalırsa sarkmalar tekrardan kilo alıp verme durumuna göre ortaya çıkabilmektedir. Hamile kalmak isteyen kişiler ise işlem sonrasından en sağlıklı olabilmesi için bir yıl beklemelidirler. Bu kapsamda; abdominoplasti fiyatları üzerinde hamilelik gibi etkenlerin bir değişikliği bulunmamaktadır.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci Nasıldır?

İyileşme sürecinde bir ay kadar mutlaka korse kullanımı gerekmektedir. Kullanılmadığında etki tam anlamıyla gerçekleşmez. İyileşme süreci boyunca dikişlere zarar verecek sizleri zorlayacak herhangi bir hareket gerçekleştirmemelisiniz.

Karın Germe Ameliyatı Ağrılı Mıdır?

İşlem sırasında anestezi verildiği için herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez. Bu bağlamda; karın germe ameliyatı fiyatları birçok ameliyata göre uygun ve aynı zamanda acısız olduğu için de tercih edilmektedir.

Karın Germe Ameliyatından Sonra İz Kalır Mı?

Ameliyat başında kesik sonrasında dikiş atıldığı için iz kalmaktadır.

Karın Germe ve Liposuction Beraber Yapılır Mı?

Kişide eğer fazla derecede yağ dokusu bulunuyorsa uygulanır. Ayrıca karın germe ameliyatı fiyatları liposuction ile beraber uygulandığında artmaktadır.

Doğum Sonrası Çatlaklar Karın Germe İle Geçer Mi?

Germe işleminde sarkmalar toparlandığı için çatlaklar da ortadan kaldırılmaktadır. Genel olarak abdominoplasti fiyatları üzerinde çatlakların ayrı bir maliyeti bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu