Genel

Purple Mat Wax-Matte Past Yorumları

Purple Mat Wax-Matte Past Yorumları

Erkekler için özel olarak üretilen bir üründür. kolaylıkla saçlara Hacim sağladığı gibi kalıntı bırakmaz. Genel olarak kullanıcılar tarafından, tavsiye edilen bir ürün olduğunu söylememiz gerekiyor.

Purple Mat Wax-Matte Past Nedir?

Purple Mat Wax-Matte Past aç şekillendirme aşamasında zorlanmadan tek bir seferde saçlarınızı şekillendirmek istiyorsanız,idealdir. Yalnızca tek bir saç tipinde değil, hemen hemen her türlü saç tipinde kullanılabilir.

  • Kıvırcık saçlar, düz saçlar gibi her saç tipinde istenilen şekillendirme yapabilir. Saçı şekillendirirken parlaklaştırdığı gibi kalıntı veya buna benzer etmen yaşanılmaz. Genel olarak saç şekillendirmede kullanılan krem ve belirli köpükler, saçta kalıntı bırakıyor. Bu da saç aralarında görüldüğü takdirde hoş bir görünüm sağlamamaktadır.
  • Ancak Purple Mat Wax-Matte Past,kalıntıya benzer en ufak bir görünüm olmaz. Sadece su ile saçtan kolaylıkla arınır. Ekstra bir kreme gerek duyulmaz.
  • Temiz saçlarınızı kuruladıktan sonra uygulayabilirsiniz.
  • Gün boyunca saçlarınızı nasıl şekillendirdiyseniz aynı şekilde kalır. İçeriğindeki mineraller de saçın ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu