Genel

Yeni Sağlık Taraması Ve Testler

Yeni Sağlık Taraması Ve Testler

Yeni sağlık taraması olan açık emar bu nedenle 81 ilimizden tercih ediliyor. Sağlık taraması üzerinden birçok hastalıklar dakikalar içerisinde teşhis ediliyor. Bu bağlamda antikor testi gibi açık emarlar da profesyonel anlamda hizmet sunar. Bugün hsg filmi gibi uygulamalar da %100 garantili olarak uygulanır. Ek ücretsiz olarak tüm sağlık taramalarından faydalanabilirsiniz. Yeni ve geniş içerikli sağlık taramaları beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar.

Açık Emar Nedir?

Güncel fiyatlardan sunulan açık emar bu nedenle yurtdışından gelenler tarafından da tercih ediliyor. Ayrıca hsg filmi bu yönde hizmet sunar. Fakat tıbbi testler açık emara oranla daha kısıtlı içeriğe sahiptir. Dolaysıyla antikor testi sadece daha önceki dönemlerde corona virüse maruz kalan hastalara uygulanır. Açık emarları farklı kılan etkense, testlere oranla daha sık bir şekilde uygulanmasıdır. Bu nedenle açık emarınızı ister her 6 ayda bir ister 1 yılda bir düzenli olarak da yaptırabilirsiniz.

Açık Emar Fiyatları

Uygulama fiyatları bugün daha düşüktür. Yeni sağlık taraması ve tıbbi testlerin fiyatları da her yıl rutin bir şekilde güncelleniyor. Bu nedenle doğrudan güncel fiyattan açık emarları kontrol edebilirsiniz. Açık emarın fiyatlarına doktor sitesinden bakabilirsiniz.

HSG Filmi Nasıl Çekilir?

İlk olarak hsg filmi kolayca çekilir. Bu nedenle hastaların saatler boyunca beklemesi söz konusu değildir. Ayrıca açık emar çekimleri de bu şekilde yapılır. Emarınız doğrudan ayakta yapılır

Testinizin uygulandığı klinik merkezine bireysel olarak ulaşmak istemediğinizde, doktorunuzun klinik sitesinden de test sonucunuzu alabilirsiniz. Rahim filminiz doğrudan görüntülü olarak çekilir. Bu kapsamda özel bir koltuğa yatarak film çekimleriniz başarılı bir şekilde tamamlanır.

HSG Filmi Kullanım Alanları

Rahim filminin kullanım alanları hakkında da ön bilgiler almanız gerekir. Rahim filimi doğrudan rahim hastalıklarını görüntüler. Bunun haricinde kadın hastalarda kısırlık ve düşüklük gibi farklı sağlık sorunlarının görüntülenmesinde de rahim filmi tercih ediliyor.

Antikor Testi Nedir?

Antikor testleri de özel doktor kliniklerinden uygulanır. Testiniz doğrudan dakikalar içerisinde tamamlanır. Bu doğrultuda testinizin sonucunu da aynı şekilde doktor sitenizden temin edebilirsiniz. Antikor testinin özelliğiyse, sadece corona virüs tespit etmesidir.

Test öncesinde herhangi hazırlık yapmanız gerekmez. Sadece kullandığınız ilaçların test sürecine olumsuz etki oluşturabileceğini öğrenmek için doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz. Bu nedenle antikor testi gibi ayakta uzun süreli beklemezsiniz. Rahim filminizin sonucunu 1 gün sonrasında doğrudan doktorunuzdan alabilirsiniz.

Antikor Testi Kimlere Uygulanır?

Antikor testleri yüksek kalite standartları üzerinden uygulanır. Testiniz doğrudan herhangi aylar içerisinde corona virüse maruz kalıp kalmadığınızı gösterir. Testinizin uygulanışı sadece eğitimli doktorunuz tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenle testiniz güvenle ve yan etkisiz olarak uygulanır. Antikor testlerinde herhangi ağrılar duymazsınız.

Bu nedenle tıbbi testler vücudunuzda herhangi alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Testiniz modern ortamdan uygulanır. Bu nedenle testinizin süreci boyunca herhangi enfeksiyona maruz kalmazsınız.

Antikor Testi Neden İstenir?

Antikor testleri bakteri tespit testidir. Bu nedenle testiniz sadece covid-19 bakterisi tespit edilmesinde uygulanır. Bu test geçmişten günümüze dek uygulanır. Özellikle corona virüsün Türkiye üzerinden de etkisini göstermesiyle birlikte antikor testleri devreye girmiştir. Test hızlı bir şekilde uygulandığından hastanın zaman kaybı yaşaması ve buna bağlı olarak virüs etkilerinin tırmanışa geçmesi söz konusu değildir.

Antikor testleri yaptıranlar test sonucundan oldukça memnun kalmıştır. Testinizin sonucu negatif çıkması durumunda corona virüse maruz kalmadığınız anlaşılır. Testinizin sonucu pozitif çıkması durumunda ise, corona virüse maruz kaldığınız anlaşılabilir. Antikor testleri her yaştan hastalara uygulanır. Yani diğer testlerde olduğu gibi yan sınırlaması yoktur.

Corona virüs endişesi taşıyanlar ilk olarak antikor testinden faydalanıyor. Hemen akabinde ise test sonucuna göre tedavi edilebilir ya da tedaviye gerek duyulmadan hastaneden taburcu edilir. Antikor testleri basit test değildir. u nedenle önemsenmesi gereken testler arasında bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu