Tablet

iPad Pro Severler İçin Üzücü Sızıntı

11 inç iPad Pro Yakın zamanda ortaya çıkan bir sızıntıya göre mini LED’lere geçiş olmayacak.

Apple’ın 11 inçlik iPad Pro modelinin ekranı hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. 2022 iPad Pro modelinin selefine benzer bir LED Liquid Retina panele sahip olduğu söyleniyor. 11 inç iPad Pro mini LED ekrana sahip değil Teknoloji endüstrisi analisti Ross Young, Apple’ın iPad Pro ekranında son dakika değişiklikleri yaptığını söyledi.

Twitter’da yaptığı bir gönderide, beklentilerin aksine 11 inç iPad Pro’nun mini LED ekrana sahip olmayacağını duyurdu. LED Liquid Retina ekran ile donatılmıştır. LED Retina’dan çok daha gelişmiş ve dayanıklı bir ekran teknolojisi olan Mini-LED, artık 12.9 inç iPad Pro’da kullanılıyor.

2022’den sonraki 11 inçlik versiyonun da bu paneli benimseyeceği düşünülüyordu. Ancak Ross Young, Apple hayranlarını kızdıran bir açıklama yaptı. 11 inç ve 12.9 inç iPad Pro ekranları arasında pek bir fark yok. Ancak 12,9 inç mini LED’in yüksek dinamik aralığı, tabletin çok daha yüksek parlaklık ve gerçek siyahlar göstermesine olanak tanır.

Yeni iPad Pro modelinin M2 olduğuna inanılan yeni bir yonga seti ve geliştirilmiş bir pil içermesi bekleniyor. Ek olarak, Bloomberg editörü Mark Gurman, yılın son Apple etkinliğinin bu ay gerçekleşeceğini varsayıyor.

Önde gelen analist, giriş seviyesi tabletin M2 iPad Pro ile birlikte duyurulacağını da duyurdu. A14 Bionic işlemciden güç alan iPad Air, 5G’yi destekler ve USB-C bağlantısına sahiptir. iPad Pro ve iPad Air için ek özellikler ve fiyatlandırma ayrıntıları şu an için mevcut değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu